Greito atidarymo pakeliami vartai

Pakeliami ruloniniai vartai PRC

Automatiniai greito atidarymo pakeliami vartai iš PVC audinio skirti vidaus patalpoms. Vartai skirti didelio intensyvumo zonoms su greito manevravimo poreikiu, padeda sumažinti šilumos pritekėjimus į šaldymo kameras. Pakeliami vartai tinka visiems pramonės sektoriams, turi CE markiruotę, sertifikuota vėjo atsparumo klasė 2 ir visi rekiami darbuotojų apsaugos elementai. Vartai didžiaja dalimi yra surinkti gamykloje, todėl instaliavimas yra labai greitas, o valdymo pulto programavimas yra intuityvus ir paprastas.

Variklis. Vartų operavimo variklis yra pagamintas ir testuotas pagal DIN-EN 12453 normas ir reikalavimus pramoninės sektoriui, taip pat atitinka darbo saugumo reikalavimams EN 12978. Standartinis elektros maitinimo tinklas 3x380/400 VAC+N+PE, galia 0,45 kW, apsūkos 160 rpm, atidarymo/uždarymo greitis 0,93 m/s, elektroniniai judėjimo pabaigos davikliai, pavara specialaus surinkimo siekiant sumažinti triūkšmo lygį. Variklis nereikalauja papildomo aptarnavimo, elektrinės dalies apsauga IP55.

Valdymo pultas. Vartų padeties pozicijos valdymas skaitmeniniu budu. Tvirtas mechaninių kontaktų blokas, aukštos kokybės kontaktų išvadai išoriniams pajungimams, apsauginė dežė iš ABS plastiko teigiamoms temperatūroms, apsaugos klasė IP65. Elektros maitinimo dingimai neturi įtakos vartų atidarymo programos nustatymams, nereikia perprogramuoti vartų atidarymo ribų. Standartinės valdymo pulto galimybės: uždarimo laiko nustatymas, reverso uždelsimas, variklio apkrovos apsauga (nuo 2% iki 10%), vartų atidarymas/užsidarymas su pagreitėjimu arba stabdymu, atidarymo ciklų nustatymas iki planinio vartų patikrinimo. Vartų atidarymo ciklų skaitliuko parodymai vaizduojami ekrane.

Struktūra. Vartų sąrama ir bėgiai iš rūdims ir agresyvioms terpėms atsparaus anoduoto aliuminio su šepečiūkais vartų stumdomoms dalims, elektros laidai paslėpti. Kronšteinai ir ratukai iš nerūdijančio plieno, visi profiliai ir varžtai iš nerūdijančio plieno. Vartų PVC audinys 1 mm storio, audinio tankis 950 g/m2 su stiprintas nailono audiniu ir permatomu langeliu. Ypač didelių išmatavimų vartai, kurių laisvas praėjimas po montavimo didesnis nei: 3,4x3,4h m, PVC audinys papildomai sustiprintas ir turi PE apsaugas apsaugančias nuo trinties su vartų bėgiais.

Saugumas. Vartų bėgiai su integruotais foto jutikliais. Vartų atidarymo krašto saugos kontrolė bevieliu būdu pagal galiojančius UNE-EN 12453:2000 standartus (20 kg statinis / 40 kg dinaminis krūvis). Vidiniai ir išoriniai avarinio sustojimo mygtukai. Lengvai nuimamas PVC audinys esant avariniai situacijai.

Papildomos opcijos ir modifikacijos:

 1. Metaliniai variklio uždengimai ir IP65 apsaugos lygis varikliui.
 2. Variklio padėtis horizontalioje padėtyje.
 3. Variklis su dažnio keitikliu ypač greitam atidarymui iki 1,83 m/s.
 4. INOX vartų struktūros modifikacija gamybinėms patalpoms (sąrama, begiai, kojelės ir visi tvirtinimo elementai iš nerūdijančio plieno).
 5. Ugnies atsparumo klasė M2.
 6. PVC audinys atitinkantis traiškymo ir traukimo standartus UNE-EN 1421 ir ISO 53326.
 7. Įvairių išmatavimų, spalvų ir langų konfiguracijų derinys pagal užsakovo pageidavimus.
 8. Variklis pritaikytas veikti vienfaziame tinkle 220V.
 9. Nepertraukiamas maitinimo šalditinis 1200W.
 10. Rinkinys druskingoms ir aukštos dregmės patalpoms.
 11. Balti lakuoti profilių uždengimai.
 12. Įvairūs automatinio atidarymo būdai: indukcinis metalo daviklis (įbetonuojamas), virvutė, judesio daviklis Falcon su judėjimo krypties ir aukščio atpažinimu, nuotolinis atidarymo pultelis.
 13. Vartai pritaikyti montavimui pastato išorėje su apsauga nuo UV spinduliu, vėjo atsparumo klase 3, IP65 apsauga, maksimalūs vartų išmatavimai 6,5x6,0A m.

 


 

1. Video: Infraca pakeliami PVC vartai.

 

2. Video: Infraca pakeliami PVC vartų privalumai (rusų kalba).

 

3. Video: Judesio daviklio Falcon galimybės.