Ledo arenų nuoma

ŠVENTINĖ DIRBTINIO LEDO ARENA SENAMIESTYJE

Ar atsimenate žavingas vaikystės akimirkas - pusnys, krentančios snaigės, šaltas ledas, blizgančios pačiūžos, maloniai kaistantys nuo šalčio ir greičio skruostai .....! Permainingi orai jau seniai nesuteikia galimybės džiaugtis gražių ir šaltų žiemų linksmybėmis!? Ar verta mūsų aukštųjų technologijų laikmetyje laukti gamtos malonės? Greitai montuojama sezoninė dirbtinio ledo arena - tai realu ir paprasta! Tokie renginiai jau tapo tradicija Europos šalių sostinėse ir net mažesniuose miestuose. Mūsų graži ir svetinga šalis irgi verta to! Pradėti bei pratęsti šią gerą tradiciją Lietuvoje yra šio projekto tikslas!

Įmonė "Šaltoji banga", kuri suprojektavo ir sumontavo "Akropolio" ledo arenas Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, „Babilono" areną Panevėžyje, „Bruklino" areną Šiauliuose siūlo įrengti laikiną šventinę dirbtinio ledo areną Kalėdų ir Naujųjų metų proga!

Vieno nedidelio Europos miesto parkas, Žiema, temp. apie +5...7°C

Dirbtiniam ledui „sukurti" naudojama unikali šiuolaikiška šaldymo technologija. Šia moderni, užpatentuota technologija suteikia galimybę įrengti įvairių matmenų ir formų sezonines dirbtinio ledo arenas lauke bei patalpose (senamiestyje, šalia prekybos centrų ir viešbučių, automobilių stovėjimo aikštelėse, stadionuose, teniso kortuose, miesto aikštėse ir parkuose, sporto salėse, paviljonuose etc.). Ledo arenų montavimas bei demontavimas paprastas ir operatyvus. Čiuožykla gali veikti net prie aplinkos temperatūros iki +10°C ir tapti viso miesto gyventojų bei svečių viena lankomiausių, mėgstamiausių ir populiariausių vietų. Ledo arena papuoš miestą, suteiks šventinę Kalėdinę nuotaiką, pritrauks žiniasklaidos, visuomenės, paprastų žmonių dėmesį. TAI PUIKI  IŠSKIRTINĖ GALIMYBĖ REKLAMUOTIS IR PRISISTATYTI DALYVAUJANT YPATINGAME RENGINYJE!

Vėl patirti beveik pamirštą žiemos linksmybių po atviru dangumi malonumą, linksmai ir sveikai praleisti laisvalaikį, pramogauti šeimomis, džiaugtis čiuožinėjimu, grynu oru, muzika, greičiu, kokybišku ledu, mėgautis karšta kava ir skanėstais - tai tik dalis galimų stebuklų ant ledo ir šalia jo. Dar neužmirštos senos geros ledo ritulio ir dailiojo čiuožimo tradicijos, šios daug žadančios Lietuvai sporto šakos dabar labai greitai populiarėja, ir dar turi didelį nepanaudotą marketingo potencialą! Šiltuoju metu Lietuvos miestuose šurmuliuoja nemažai gražių renginių populiarinančių vasaros sporto šakas. Šis pristatomas projektas suteikia „alternatyvią" galimybę  - pasinaudojant ypatinga proga, vykdyti ar tęsti reklaminę politiką ne tik  „šiltojo sezono" metu, reklamuotis išskirtiniame žemos pramogų šventiniame renginyje, kurio vienas tikslų yra ugdyti meilę sportui ir sveikam gyvenamo būdui! 

Tarptautinė ilgametė tokių renginių „ant ledo" patirtis rodo, kad gyventojai ir svečiai atsidėkoja šio projekto organizatoriams ir dalyviams ne tik gera nuotaika, padėka, pagarba bet ir pinigais, išleistais ledo arenoje bei, kas yra svarbu, šalia jos, nes gretima prekybos, maitinimo ir kito serviso infrastruktūra nestokoja pirkėjų per dirbtinio ledo arenos funkcionavimo laikotarpį.


Austrija, Zalcburgas, Mocarto aikštė, Žiema, temp. virš 0°C

Šio gražaus renginio įgyvendinimui reikalingas finansavimas. Projekto sąmata priklauso nuo ledo arenos funkcionavimo trukmės, konkrečios instaliavimo vietos, planuojamos bei esamos aplink čiuožyklą infrastruktūros etc. Reikiamų lėšų planuojama gauti pritraukus potencialių rėmėjų, projekto dalyvių bei miesto savivaldybės dėmesį.

Lietuva, Vilnius, Žiema 2005, temp. apie +2°C 

Šiam projektui realizuoti būtinas operatorius, kuris galėtų paversti šį renginį tikra švente  - organizuoti atitinkamą "apipavidalinimą", apšvietimą, muziką, pasirodymus ant ledo, pačiūžų nuomą, ledo priežiūrą ir valymą, bilietų pardavimus etc. Prireikus, įmonė „Šaltoji banga" gali suteikti  ir ledo arenos operatoriaus paslaugas. Esame pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus, bei suteikti išsamesnę techninę ir komercinę informaciją.

Maloniai kviečiame bendradarbiauti!