Ledo arenų projektavimas

Vilniaus Akropolis

UAB "Šaltoji banga" yra pirmoji Lietuviško kapitalo įmonė teikianti dirbtinių ledo arenų projektavimo sprendimus dirbtinio ledo arenoms. Šaldymo inžinierių ir projektuotojų komanda,  projektuojant dirbtinęs ledo arenas, vadovaujasi aukščiausiais IIHF (angl. International Ice Hockey Federation - Tarptautinė Ledo Ritulio Federacija) standartais ir rekomendacijomis. UAB "Šaltoji banga" projektuja įvairaus tipo dirbtinio ledo arenas:

  • Stacionarios arba mobilios ledo arenos;
  • Kerlingo arenos;
  • Šaldymo kilimėlių, betonuojamos, aliumininių arba plastikinių vamzdelių ledo arenos;
  • Užasfaltuotos ledo arenos ir kt.

Skaudi Vilnius „Siemens" pramogų ir sportų rūmų patirtis patvirtina, kad greitai sukurti kokybiško dirbtinio ledo sluoksnį „ant betono" neįmanoma, o sumontuotos net retai naudojamos ledo arenų sistemos reikalauja ne tik geros priežiūros, bet ir remonto. Svarbiausias reikalavimas, keliamas dirbtinio ledo arenos instaliavimo vietai - galimybė įrengti atitinkamos elektrinės galios įvadus, tiekti elektros energiją ir karštą vandenį, be to reikalingas lygus horizontalus atsparus svoriui montavimo paviršius, kurio matmenys turi būti didesni už numatytą dirbtinio ledo arenos matmenis (pvz. ledo arenai 30x60m  reikalingas laisvas plotas apie 34x61m kartu su kabinomis žaidėjams ir teisėjams). Pageidaujama taip pat atkreipti dėmesį į pagrindinio magistralinio šaldymo vamzdyno, jungiančio ledo areną su dažniausiai lauke montuojama šaldymo įranga, instaliavimo galimybes. Naujos statybos metu geriausia šio magistralinio šaldymo vamzdyno trasą numatyti iš anksto taip, kad šios vamzdyno ilgis būtų kuo trumpesnis.

Ledo arenų projektavimas yra kurybinis darbo procesas, kurio metu, panaudojant įvairiausius laiko patikrintus sprendimus ir šiuolaikines technologijas, ant popieriaus lapo gimsta projektas - aiškus, detalus ir investiciškai racionaliausias Jūsų ledo arenos įgyvendinimo planas. Nėra dviejų vienodų ledo arenų, kaip ir nėra universalaus sprendimo ledo arenai įgyvendinti. UAB "Šaltoji banga" padės suprojektuoti ir įgyvendinti Jūsų unikaliąją ledo areną!

Maloniai kviečiame bendradarbiauti!