Pramoninės varstomos durys šaldymo kameroms

Pramoninio tipo šaldymo kamerų durys IND

Pramoninės durys šaldymo kameroms iki -40C (140mm storio). Tinka šaldymo kameroms kur yra reikalingos didelės, tvirtos ir gerai izoliuotos durys. Montavimas yra paprastas ir greitas, kadangi durys pilnai surinktos gamykloje. Specialių sandarikliai užtikrinantys aukšta izoliacijos lygį.

Stakta. Pagaminta iš L formos ekstruduoto aliuminio profiliu su dvigubu šilumos tilteliu, paviršius anuoduotas 20 mk arba baltos spalvos lakuotas. Visos šio tipo durys standartiškai tiekiamos su įbetonuojamu slenksčiu, jeigu nenurodomas staktos tipas sulyg grindų lygiu. Durys skirti neigiamų temperatūrų šalymo kameroms tiekiamos su staktos pašildymu. Durys nerudijančio plieno paviršiumi tiekiamos su anoduoto aliuminio stakta. Stakta šaldymo kameroms iš termoizoliacinių plokščių yra tiekiama iš ekstruduoto aliuminio, dažyto balta spalva, padengta laku ir pritaikyta įvairaus storio sienoms.

Furintūra. Pilkos spalvos kompozitinė medžiaga, durų rakinimas trijose vietose (viršuje, apačioje ir per vidurį), vidinis atidarymas, vertikalūs pasikeliantys vyriai esant įmontuojamam slenksčiui.

Durų lapas. Užpildas poliuretanas, tankis 40-45 kg/m3. Durų paviršius padengtas anoduotu aliuminiu iš kraštų sutvirtinatas aliumininiais profiliais. Garantuota oro izoliacija naudojant ypač lanksčias ir ilgaamžiškas EPDM durų gumas. Durų padengimo tipai: lakuti, iš kieto nerūdijančio plieno AISI304/2B, PVC plienas (Plastisol), stiklo audiniu sustiprintas poliesteris (FRP) arba kiti padengimai pagal pageidavimą.

Maksimalūs durų išmatavimai 2,5x5,0h m.

Papildomos opcijos:

  1. Užrakinama spyna su raktu.
  2. Langelis 30x30.
  3. Nerūdijančio plieno apsaugos.
  4. G-24 spyna su užraktu.
  5. Iškeltas slenkstis pakrovėjui.