Pramoninio tipo sekcijiniai vartai

Segmentiniai vartai Infraca

Pramoninio tipo sekcijiniai vartai prekių perkrovimo rampoms įvairiuose sandeliuose nuo logistikos centrų iki parduotuvių ir gamybos įmonių. Sekcijiniai vartai su poliuretano užpildu pasižymi ypač geromis termoizoliacinėmis savybėmis ir padeda žymiai sumažinti eksploatacines sąnaudas. Tvirta konstrukcija ir aukštos kokybės medžiagos naudojamos vartų gamyboje užtikriną ilgaamžiškumą, ir beveik visiškai sumažina vartų mechanizmų priežiūros butinybę. Gaminys turi CE markiruotę ir atitinka visus saugaus darbo reikalavimus pagal DIN EN 13241-1 standartą, ypatingai apsaugant nuo spyruoklių, laidų lūžiu ir rankų pagriebimo.

Vartų lapas. Indvidualios sekcijos po 500 mm arba 625 mm aukščio, vartų lapo storis 45 mm su PUR poliuretano izoliacija. Vidaus ir išorės apsauga nuo pirštų prispaudimo. Horizontalios linijos kas 125mm. Apatinė ir viršutinė sekcijos dalys su jungiamaisias elementais. Durų paviršius išorėje pagamintas iš 0,4 mm storio plieno lakšto apdorotu Galfan ZA185 ir padengtas 25 mikronų poliesterio danga RAL 9002 spalvos. Vidinis paviršius padengtas 10 mikronų poliesterio danga RAL 9002 spalvos. Izoliuojančio durų gumos atsparios UV spinduliams ir aplinkos sąlygoms pagamintos iš elastingos EPDM. Garso izoliacija R=24 dB. Šilumos izoliacija k=1,14 W/m2K (vartų dydis 4x4 m).

Valdymas ir apsauga. Automatinis atidarymas su dažnio keitikliu užtikriną tolygų vartų atidarymą be staigių tempinų, užtikrinant stabilų vartų atidarymą ir uždarymą. Variklis pritvirtintas tiesiogiai prie ašies ir užtikriną atidarymo greitį iki 0,8m/s. Plieniniai kabeliai apsaugantis nuo plyšimo šešis kartus stipresni nei standartiškai su apsauga nuo atsipalaidavimo. Apatinė vartų dalis su kontaktiniu saugumo elementu. Vartai taip pat gali būti sumontuoti su apsauginiais foto davikliais iki 2000 mm aukščio.

Kreipiančiosios ir tvirtinimo elementai. Vertikali kreipiančioji iš cinkuoto plieno su rankų apsauga. Horizontalią vartų padėtį palaiko ypač tvirtas profilis. Indvidualios sekcijos sutvirtintos vyriais.

Papildomos opcijos:

  1. Permatomi akriliniai langai juodame rėme iš plastiko. Apytiksliai išmatavimai 700 x 300 mm.
  2. Rankena, diafragma, ventiliacijos ertmės.
  3. Įmontuota varstoma duris su rakinama spyna arba papildomai su avarine rankna.
  4. Nerūdijančio plieno vyriai.
  5. Nestandartinės paviršiaus spalvos iš 200 spalvų paletės (8 spalvos standartinės).