15. Šaldymo įrangos remontas

Pramoniniu Saldytuvu remontas Klaipedoje ir Vilniuje

Ilgametė UAB "Šaltoji banga" patirtis šaldymo sirtyje nuo 1994 metų sukaupė profesionalią šaldymo meistrų komandą, kuri yra pajėgi susitvarkyti su įvairiais prekybinių šaldytuvų gedimais. Tiesioginis bendradarbiavimas su populiariausiais šaldymo įrangos ir šaldymo baldų gamintojais suteikia greitą atsarginių dalių teikimą. Greitas reagavimas į iškvietimus ir garantija atliekamiems darbams. UAB "Šaltoji banga" turi Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos agentūros atestatą leidžianti dirbti su fluorintomis dujomis. Visi remonto ir aptarnavimo darbai yra apdrausti draudimo liudijimu. Meistras atvyksta Jūsų nurodytu adresu. Sudarius aptarnavimo sutartį į gedimus reaguojame prioritetine tvarka.

Mes siūlome šias paslaugas:

  • Įvairios prekybinės šaldymo įrangos remontas (gėrimų šaldytuvai, šaldymo vitrinos, šaldikliai ir t.t.);
  • Profesionalių virtuvės šaldytuvų remontas (šaldymo spintos, stalai, greito užšaldymo šaldytuvai ir t.t.);
  • Ledo generatorių remontas;
  • Medicininių šaldytuvų, laboratorinių šaldiklių remontas
  • šaldymo ūkio priežiūra ir periodiniai aptarnavimai.

Pasirinkę mūsų įmonės paslaugas mes Jūms garantuojame greitą šaldymo įrangos defektaciją, kvalifikuotų meistrų komandą gebančią tiksliai nustatyti nesklandumo priežastis ir tvarkingai pašalinti gedimą. Pajūrio regiono buveinė yra įsikūrusi Klaipėdos mieste ir apima regioną iki tokių miestų kaip Plungė, Skuodas, Mažeikiai, Šiauliai, Telšiai, Kelmė, Raseiniai, Šakiai, Jurbarkas, Tauragė, Šilalė, Šilutė. Rytų Lietuvos buveinė apima teritoriją iki tokių miestų kaip Kaunas, Kėdainiai, Marijampolė, Panevėžys, Biržai, Kalvarija, Lazdijai.

Žemiau pateiktoje formoje savais žodžiais aprašykite šaldytuvo gedimą ar dominančią paslaugą, o mes savo ruoštu viskuo pasirūpinsime.

 
Šaldymo paslaugų forma
Jūsų Vardas Pavardė: *
Jūsų kontaktinis telefonas: *
Jūsų kontaktinis e-paštas: *
Įmonės pavadinimas: *
Gedimo adresas: *
Problemos aprašymas: *
Čia galite prisekti įvairius su gedimu susijusius failus (iki 4MB):
Iškvietimo data ir laikas:
 
 

Tiesioginiai regionų serviso vadovų kontaktai pasiteiravimui ar konsultacijai:

Kontaktai vakarų Lietuvoje:

 Rimas Sniegeckas

Klaipedos filialo vadovas

Minijos g.45 , Klaipėda.

Mob. tel. nr. : +370 650 73 282

Tel.: +370 4 641 02 61

Kontaktai rytų Lietuvoje:

 Romualdas Jagello

Aptarnavimo darbų vadovas

Antakalnio g. 38, Vilnius.

Mob. tel. nr. : +370 685 46 221

Tel.:  +370 5 234 56 55

Sugedus prekybiniam šaldytuvui siūlome jį atjungti nuo elektros maitinimo tinklo ir iškrauti maisto produktus. Šaldytuvų meistrai į objektus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:00 valandos. Nesudėtingi remonto darbai atliekami iškarto. Didelės apimties taisymo darbams pirma atliekama įrenginio gedimo defektacija ir ruošiama sąmata darbų ir dalių kainos suderinimui. Atsisakius remontuoti šaldymo įrangą, skaičiuojamas tik mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Esant poreikiui yra įmanomas sugedusio šaldytuvo išvežimas į remonto dirbtuves ir pakaitinio šaldytuvo nuoma. Pakeistoms dalims suteikiame 12 mėnesių garantiją. Mūsų paslaugos apima įrenginio gamyklinių parametrų atstatymą, naudojant originalias atsargines dalis. Prekybinės šaldymo įrangos ne modifikuojame ir ne tobuliname, kad ji šaldytų labiau nei tai numatyta gamintojo.

Prekybiniu saldytuvu remonto paslaugos