3. Šaldymo vitrinos mėsai žuviai

LUZON

Prekybinė  šaldoma vitrina Luzon

Plačiau

SIX

prekybines saldymo vitrinos SiX baltos spalvos

Plačiau

FUTURA

Prekybine saldymo vitrina Futura priekio vaizdas

Plačiau

 EUROPA

Prekybinė šaldymo vitrina Europa su opcija lentyna pirkėjui melynai juoda

Plačiau

MODENA

Modena prekybine saldymo vitrina

Plačiau

HAWANA

Hawana prekybinė šaldymo vitrina
Plačiau

 NIKKI

Prekybine vitrina sviezios zuvies ant ledo prekybai NIKKI-100 su šaldymu ICO

Plačiau

RICARDO

Prekybine saldymo vitrina salotoms Ricardo baltos spalvos

Plačiau

 

 
 

Prekybinės šaldymo vitrinos yra nepakaitomas pagalbininkas prekybai mėsos, žuvies ir kulinarijos maisto produktais. Prekybinės vitrinos savo dizainu pritraukia pirkėjų dėmesį, o funkcionalumu ir techninėmis savybėmis pagreitina ir palengvina prekybininkų darbą. Iš esmės šaldymo vitrinos skirstomos į dvi grupes pagal šaldymo principą, tai modeliai su statiniu šaldymu (dar vadinamu gravitaciniu) ir modeliai su dinaminiu šaldymu. Statinis šaldymas reiškia, kad šaltis po vitrina pasiskirsto savaime. Tokiu būdu vitrinos viduje nėra stiprių oro gūsių, kurie papildomai sausiną orą ir taip džiovina produktus, tai ypač aktualu nepakuotoms maisto prekėms: šviežia mėsa, sūriai, nes prarandama natūrali produkto spalva, gali atsirasti susiraukšlėjimų ar pasidengti plėvele. Svarbu paminėti, kad produktų džiovimas šaltoje aplinkoje yra neišvengiamas dalykas, tiesiog šaldymo sistemose su statiniu šaldymu šis procesas vyksta žymiai lėčiau. Šaldymo vitrinos su dinaminiu šaldymu turi kitus privalumus. Visu pirma juose ekspozicija yra žymiai didesnio gylio ir gali siekti net 90cm. Temperatūra visoje vitrinoje pasiskirsto tolygiai tiek ekspozicijoje, tiek kaupiklyje kur saugoma papildoma produkcija. Nors šaldymo vitrinos su dinaminiu šaldymu turi ventiliatorius, bet jos sunaudoja mažiau elektros energijos lyginant su statinio šaldymo vitrinomis, nes nereikalinga tokia galinga šaldymo sistema. Vitrinų su dinaminiu šaldymu privalumai ypač išryškėja vasaros metu kuomet parduotuvėje pakyla aplinkos temperatūra, dėl tos priežasties apie 80% visų vitrinų šiuo metu yra su dinaminiu šaldymu. Gamintojai stengiasi kuo labiau sumažinti džiovimo efektą, todėl montuoja didesnio paviršiaus ploto šaldymo elementus, kurie leidžia naudoti mažesnio galingumo oro ventiliatorius, tokie modeliai yra brangesni lyginant su standartiniais.

Kiti svarbūs dalykai, kuriuos reiktų žinoti pasirenkant prekybinę šaldymo vitrina yra jos komplektacija t.y. iš kokių medžiagų ji pagaminta, kas įeina į standartinę komplektaciją ir už ką reikia primokėti. Atkreipkite dėmesį iš ko yra pagaminta ekspozicija: nerūdijantis plienas ar tiesiog dažytas plienas. Dažytas plienas gražiau atrodo, bet nerūdijantis yra ilgaamžiškesnis. Atkreipkite dėmesį iš ko yra pagamintas darbastalis ir koks yra pardavėjui plotis, ar ant jo pakanka svarstyklėms pasidėti ar reikia užsakinėti papildomai padėklą darbastaliui. Granitinis darbastalis yra labiau ilgaamžiškas lyginant su standartiniu apsiūtu nerūdijančio plieno lakštu. Dažnai modeliai klasikiniu lenktu priekiniu stiklu turi tvirta aliumininį gaubtą viršuje virš ekspozicijos. Jis tarnauja kaip apšvietimo lempa ekspozicijai ir tuo pat metu galima ant vitrinos viršaus pasidėti sunkesnius daiktus lyginant su vitrinomis, kurios turi stiklinę viršutinę dali, nors toks sprendimas suteikia geresnį produktų matomumą iš viršaus. Pasirenkant modeli tiesiu priekiniu stiklu pasidomėkite ar priekinis stiklas yra atidaromas. Pažiūrėkite iš ko yra pagaminta vitrinos priekinė ir šoninės apdailos. Ar tai metalas ar plastikas. Dažnai gamintojai už papildoma priemoką gali pagaminti vitrinos priekį iš medį imituojančių plokščių arba iš nerūdijančio plieno. Taip pat pažiūrėkite ar standartinėje šaldymo vitrinos komplektacijoje yra šie priedai: naktinė uždanga iš pardavėjo pusės (taupo elektros energija), automatinis kondensato išgarinimas (nereikia išpilnėti rankomis kondensato iš vonelės), priekinio stiklo apipūtimas šiltu oru (apsaugo nuo rasojimo, Modena modelis turi šią opciją), specialios spalvos apšvietimas mėsos produktams, kelių lygių laiptuotos pakylos ekspozicijai, skirtukai produkcijai. Vienas įdomesnių priedų vitrinoms yra antimikrobinė UV lempa įmontuota specialiame korpuse su ventiliatoriumi, kuri papildomai mažina mikrobų kiekį vitrinos viduje (Futura modelis). Nepamirškite atkreipti dėmesį su kokiu šaltnešiu veikia vitrinos - ekologišku ar standartiniu. Vitrinos ekologišku šaltnešiu ne tik nekenkia aplinkai, bet sunaudoja mažiau elektros energijos, pigesnis jų aptarnavimas, jos veikia tyliau, skleidžia mažiau šilumos.

Dauguma prekybinių šaldymo vitrinų gali būti apjungiamos į vieną, formuojant įvairaus ilgio prekybines linijas. Turėkite omenyje, kad ne visi gamintojai turi kampinius vitrinų modelius ar modelius su žemu priekiniu stiklu savitarnai ir ypač mažai modeliu yra kurios turi šildymo funkcija ar vitrina šaldiklis pvz. koldūnams ar kitiems pusgaminiams (Basic modelis). Be to reiktų žinoti, kad beveik visi kampiniai modeliai turi dinaminį šaldymą ir neturi kaupiklio po ekspozicija. Kai kurie gamintojai siūlo ir kasos staliukus vienodo su vitrinomis dizaino.

Renkantis prekybinę šaldymo vitriną prekybai žuvimi reiktų ypač pasirūpinti vidinių šaldymo elementų apsauga nuo korozijos, nes natūralios žuvies sultys, druskos, marinatai acto pagrindu, net ir salotos su majonezu, kadangi jos yra be pakuotės ir toks oras nuolatos gadina vitrinos elementus, todėl yra svarbu pasirūpinti papildoma epoksidine danga ant šaldymo elemento. Ruošiantis pardavinėti žuvį ant ledo vitrinai galima užsakyti įgilinta ekspozicija su pasvirimu, tada tirpstantis ledas sutekėtų į specialią vonelę ar įrengta kanalizaciją.

Pabaigai norėčiau pristatyti aukštesnės klasės prekybinę šaldymo vitrina SiX, kuri turi kelias ypač naudingas savybes. Tai 2019 metų dizaino modelis veikiantis ekologiško šaltnešio pagrindu. Šaldymo vitrinoje sumontuotos dvi nepriklausomos šaldymo sistemos t.y. vienai sugedus temperatūros vitrinos viduje visiškai nesukils ir galima bus tęsti prekybą. Kita svarbi vitrinos savybė yra didelės talpos kaupiklis po ekspozicija talpinantis iki septynių Euro 2 standarto dėžių, tokiu būdu nereiki pirkti papildomų šaldytuvų atsarginės produkcijos sandėliavimui. SiX modelis gali turėti tiek tiesų priekinį stiklą, tiek lenktą yra ir savitarnos modelis. Vitrina gaminama iš pirmos klasės medžiagų, todėl tarnavimo laikas jos yra virš dešimties metų, bet norint atnaujinti parduotuvę ankščiau vitrinoje numatytos lengvai nuimamos priekinės apdailos, kurios gali būti greitai ir paprastai perdažytos į reikiamą spalvą. Stiklo sudūrimai yra kruopščiai sudurti tarpusavyje, stiklą laikanti konstrukcija ir ekspozicijos apšvietimo lempa yra labai lengva ir elegantiška. Atidarius priekinį stiklą valymui lašai nuo stiklo nevarvės į ekspoziciją. Šiuo metu tai yra technologiškiausia prekybinė šaldymo vitrina kurią galime pasiūlyti.  

Aukščiau rasite populiariausių modelių aprašymą ir nuotraukas su jų vaizdais. Susisiekite su mumis tiesiogiai ir mes padėsime išsirinkti geriausiai tinkantį modelį.