5. Šaldymo priesieniai

 GARMO

Savitarnos saldymo priesienis Garmo su varstomomis durimis high vision pilkos spalvos

ECO modelis

Plačiau

BALI

Saldymo priesienis BALI

Aukštis 2000 mm

Plačiau

VARNA

Savitarnos saldymo vitrina Mini Varna su medinemis lentynomis

Su medinė apdaila

Plačiau

 RYGA

Saldymo priesienis Varna raudonos spalvos

Aukštis 2000mm

Plačiau

ATLANTA

 

Saldymo priesienis Atlanta

Aukštis 1500 mm

 Plačiau

SCH-ECO

Saldymo priesienis SCH-ECO juodas

Durs iš abiejų pusių

Plačiau

 MARTINI

Savitarnos saldymo priesienis Martini

Vaisiams ir daržovėms

 Plačiau

ROCK

Prekybinis saldymo priesienis Rock melynos spalvos be duru

Nerūdijančio pl. vidus

Plačiau

MEDUZA

Savitarnos saldymo priesienis MD1900 pilkos spalvos su stumdomomis durimis

Greitas pristatymas

Plačiau

Priesienio tipo šaldymo įranga yra vienas iš dažniausiai naudojamų prekybinių šaldymo baldų. Tarp didelės jų gausos galima nesunkiai pasimesti, nes visi jie atrodo beveik vienodai kaip didelė, dažniausiai dviejų metrų aukščio, atvira spinta su lentynomis. Norint pasirinkti tinkama modelį siūlome atkreipti į šias detales. Vienas svarbiausių iš vartotojo pusės pasirinkimų yra apsispręsti ar priesienis bus atviru priėjimu prie lentynų ar su durimis, pigesnė įsigijimo kaina, mažiau rūpesčių dėl durų remonto (pvz. sudaužė stiklą). Privalumas modelių be durų yra paprastas ir greitas apsipirkimas pirkėjui. Sąrašas privalumų modeliuose su durimis yra ilgesnis: net ir pačios paprasčiausios viengubo stiklo durys sutaupys mažiausiai 30% elektros energijos lyginant su tokiu pačiu atviru modelių, tiksliau palaikomos temperatūros ypač ties lentynų kraštais, modelis su durimis žymiai mažiau šildys patalpą, šalia šaldytuvo bus malonesnė temperatūra pirkėjui ypač vasarą. paprastai modeliai su durimis atsiperka per 2-3metus vien tik per elektros sąnaudas. Jeigu pasirinksite šaldymo priesienį su durimis turėkite omenyje, kad varstomos durys yra patogesnės apsipirkti pirkėjui, nes neužstoja prekių atidarant kaip stumdomos durys, bet pastarosios neužstoja praėjimo šalia baldo, todėl yra idealus pasirinkimas parduotuvėse su siaurais praėjimais. Durys taip pat būna kelių rūšių: viengubo stiklo, dvigubo stiklo, organinio stiklo. Viengubo stiklo durys yra beveik nepastebimos ir užtikrina puikų produktų matomumą. Dvigubo stiklo durys turi rėmelį pagal perimetrą. Pigesniuose modeliuose rėmelis yra iš juodo plastiko ar aliuminio, naujesni modeliai turi permatoma rėmelį iš specialaus plastiko. Dvigubo stiklo durys ne tik geriau sulaiko šaltį priesienio viduje, bet ir mažiau rasoja. Stiklų rasojimas nėra šaldymo baldo gedimas, bet priklauso nuo patalpos, kurioje jis veikia oro parametrų, nes kai susidaro rasos taškas tenka mažinti parduotuvės aplinkos temperatūrą bent iki +21C ir oro drėgmę, kad ji neviršytų 60% santykinės oro drėgmės. Organinio stiklo durų privalumas, kad jos nedužta, yra lengvos, bet jų priežiūra yra sunkesnė, nes negalima subraižyti durų paviršių.

Kitas svarbus šaldymo priesienio rodiklis yra vidinė talpa ir užimamas grindų plotas, nes visuomet norisi sutalpinti didelį kiekį produkcijos ir neužimti daug prekybinio ploto, todėl svarbu atkreipti dėmesį kokiame aukštyje nuo žemės prasideda apatinė lentyna. Šiuo metu 30cm yra labai geras rodiklis, pigesniuose modeliuose apatinė lentyna gali būti ir 50cm aukštyje nuo žemės. Savaime suprantama, kad tokiuose modeliuose lentynos bus išdėstytos daug tankiau ir bus galima susidėti mažiau produkcijos. Priklausomai nuo šaldymo priesienio gamintojo standartinėje komplektacijoje būna keturios arba penkios lentynų eilės. Atkreipkite dėmesį į tarpus tarp lentynų, koks lentynų aukščio reguliavimo žingsnis. Jeigu planuojate pardavinėti vaisius ar daržoves yra aktualu pasidomėti ar lentynas galima pakreipti kampu, nes tik taip galima gerai įžiūrėti nedidelio aukščio produktus ypač viršutinėse lentynose, kur rekomenduojama papildomai užsakyti veidrodinį stogelio uždengimą. Kitas svarbus dalykas padidinantis šaldymo priesienio talpumą yra lentynų gylis. Jis gali svyruoti nuo 50cm iki 30cm. Keli žodžiai apie vidinį apšvietimą. Šaldymo priesieniuose be durų jis montuojamas pačiame viršuje virš viršutinės lentynos. Modelyje Varna užsakant šonus be stiklų juose papildomai sumontuojamas apšvietimas. Modeliuose su varstomomis durimis kai kuriuose modeliuose yra galimybė įrengti papildoma ryškų apšvietimą durų staktoje. Beveik visi gamintojai siūlo už priemoką įrengti apšvietimą po lentynomis. Toks individualus apšvietimas kiekvienai lentynai labai gerai apšviečia prekes nepalikdamas tamsių vietų, bet tampa šiek tiek sudėtingiau reguliuoti lentynų aukštį dėl apšvietimo pajungimo laidų. Jeigu prekybinė patalpa yra nedidelė, todėl įstačius prekybinį šaldytuvą ji gali stipriai prišilti. Rinkitės modelius su ekologišku šaltnešiu, nes jie dirba efektyviau, sunaudoja mažiau elektros energijos ir išskiria papildomai 10-20% mažiau šilumos. Jei planuojate prekiauti šviežia žuvimi, žuvimi kibiruose, raugintomis daržovėmis ir panašiais maisto produktais kur yra didelė tikimybė pralieti agresyvius metalams skysčius, rekomenduojama užsakyti lentynas, apatinį dugną iš nerūdijančio plieno, kad išvengti korozijos. Prekiaujant gėrimais rekomenduojama užsakyti sustiprintas šaldymo priesienio lentynas, nes standartinės neatlaikys padidinto svorio ir gali išlinkti ypač jei buteliai bus iš stiklo.

Pabaigai keletas bendrų patarimų renkantis prekybinį šaldymo priesienį: ilgesnis modelis kainuos pigiau, nei du trumpesni modeliai, bet jį bus žymiai sunkiau įnešti per siaurus koridorius ar nedideles duris; planuojant parduotuvės planą nepamirškite, kad tarp šaldytuvo galinės sienelės ir patalpos sienos turi likti bent 10cm tarpas normaliam įrangos darbui užtikrinti; venkite šalia šaldytuvo statyti stelažus su šilumai jautriais produktais pvz. šokoladas, nes didelė tikimybė, kad jie gali išsilydyti dėl šaldytuvo išpučiamo šilto oro; nepamirškite atlikinėti periodinius kondensatoriaus valymus kas mėnesį blogiausiu atveju kas tris mėnesius - šiuo metu galime pasiūlyti tik vieną modelį Garmo kuriam nereikia atlikti šios procedūros.