Šaldymo sistemų projektavimas

Šaldymo sistemų projektavimas Šaltoji banga

     "Šaltoji banga" per 25 veiklos metų sukaupė neįkainojamą patirtį šaldymo technologijų srityje. Įmonė nuolat stebi pasaulinies šaldymo technologijų tendencijas tarpatutinėse inovacijų parodose ir konferencijose. Nuotolinio valdymo sistemų dėka sukaupta daugybė realių statistinių duomenų apie įvairių šaldymo sistemų eksploatacines savybes ir patikimumą, todėl visa tai leidžia mums pasiūlyti efektyvius, bei racionalius sprendimus pramoninio šaldymo srityje.

     Iš patirties žinome, kad didžioji dalis elektros sąnaudų šaldymo paskirties objekte pvz. maisto prekių parduotuvė, gamybos cechas ir t.t. tenka šalčio gamybai. Būtent todėl mes projektuodami šaldymo sistemas atkreipiame užsakovų dėmesį ne tik į šalčio gamybos konsepciją, bet ir iš pažiūros smulkias detales kaip antai - šaldymo kompresoriaus tipas, modelis ir gamintojas arba net tinkama  ir patikima (ilgaamžiška) durų sistema, visa tai turi tiesiog didžiūlę įtaką galutiniam rezultatui. Būtent todėl visuomet siūlome užsakovui tik geriausius ir patikimiausius sprendimus, nes tik toks derinys sukurią aukštą pridetinę vertę ir mažas eksploatacines sąnaudas.

  • pramoninių ir komercinių naujų šaldymo sistemų projektavimas;
  • šaldymo dalies techninių ir darbo projektų rengimas;
  • esamų šaldymo sistemų rekonstrukcija ir modernizavimas;
  • modernių ir energetiškai efektyvių valdymo sistemų projektavimas ir diegimas;
  • šaldymo įrangos monitoringo sistemų projektavimas ir diegimas;
  • šaldymo sistemų energijos regeneravimo sprendimai;

     Per visą egzistavimo laikotarpį įmonė "Šaltoji banga" lieka ištikima savo veiklos principais - profesionalumas, moderniausi sprendimai, ilgalaikiai santykiai su klientais, jų pasitikėjimas bei pasitenkinimas įmonės tiekiamomis paslaugomis! Detalizuokite Jūsų poreikius šioje užklausoje ir mes pasiūlysime prefesionalų sprendimą.