Serijinės durys šaldymo kameroms

Šaldymo kameros serijinės varsotmos durys SR-2

Serijinės durys šaldymo kameroms iki -20C. Tinka šaldymo kameroms kur yra reikalingos nedidelės, lengvos ir universalios durys. Montavimas yra paprastas ir greitas, kadangi durys pilnai surinktos gamykloje. Didelis paviršiaus padengimų pasirinkimas pritaikant prie įvairių užsakovo poreikių.

Stakta. Pagaminta iš L formos ekstruduoto aliuminio profiliu su dvigubu šilumos tilteliu, paviršius anuoduotas 20 mk arba baltos spalvos lakuotas. Visos šio tipo durys standartiškai tiekiamos su įbetonuojamu slenksčiu, jeigu nenurodomas staktos tipas sulyg grindų lygiu. Durys skirti neigiamų temperatūrų šalymo kameroms tiekiamos su staktos pašildymu. Durys nerudijančio plieno paviršiumi tiekiamos su anoduoto aliuminio stakta. Stakta šaldymo kameroms iš termoizoliacinių plokščių yra tiekiama iš ekstruduoto aliuminio, dažyto balta spalva, padengta laku ir pritaikyta įvairaus storio sienoms.

Furintūra. Pilkos spalvos kompozitinė medžiaga, aliumininis užraktas, vidinis atidarymas, vertikalūs pasikeliantys vyriai esant įmontuojamam slenksčiui.

Durų lapas. Užpildas poliuretanas, tankis 40-45 kg/m3. Durų paviršius padengtas anoduotu aliuminiu iš kraštų sutvirtinatas aliumininiais profiliais. Garantuota oro izoliacija naudojant ypač lanksčias ir ilgaamžiškas EPDM durų gumas. Durų padengimo tipai: lakuti, iš kieto nerūdijančio plieno AISI304/2B, PVC plienas (Plastisol), stiklo audiniu sustiprintas poliesteris (FRP) arba kiti padengimai pagal pageidavimą.

Maksimalūs durų išmatavimai 1,2x2,2h m.

Papildomos opcijos:

  1. Užrakinama spyna su raktu.
  2. Mažos durys 50x50 cm (ar panašių išmatavimų) tiekiamos su chromuotais vertikaliais vyriais.
  3. Langelis 30x30.
  4. Nerūdijančio plieno apsaugos.
  5. Nerūdijančio plieno stakta.
  6. G1021 spyna su užraktu.
  7. Iškeltas slenkstis pakrovėjui.
  8. Panikos rankena.

 


 

1. Video: Infraca durys šaldymo kameroms.