Sieniniai

Triju sieniniu oro kondicionieriu Alpic Air PRO PREMIUM NORDIC vidiniu kaseciu palyginamasis vaizdas

Sieniniai oro kondicionieriai yra pats populiariausias pasirinkimas, nes šie modeliai turi daugiausia įdiegtų funkcijų, yra ekonomiškesni ir jų montavimas yra gana paprastas. Siūlome Jums susipažinti su ALPIC AIR prekiniu ženklu, kuris atsirado Lietuvoje iš ilgametės patirties oro kondicionavimo srityje. Šie modeliai puikiai užpildė rinkos nišą, kurioje trūko patikimų įrenginių galinčių veikti atšiauresniame Pabaltijos klimate. Dėl savo modernaus dizaino ir didelio funkcionalumo modeliai greitai paplito ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Šiaurės Europoje. Šiai dienai kiekvienas ras sau tinkantį oro kondicionierių ALPIC AIR gamoje, nes jie siūlo net tris komforto ir funkcionalumo lygius:

1)      ECO PRO

2)      PREMIUM PRO

3)      HYPER NORDIC

ECO PRO serijos modeliai yra nepamainomi darbiniai arkliukai sukomplektuoti būtiniausiomis kasdieninėmis funkcijomis, užtikrinančiomis malonų klimatą patalpoje net karščiausią dieną. Šie modeliai labiau klasifikuojami prie oro kondicionierių, pagrinde veikiančių tik vasarą ar pereinamuoju laikotarpiu, nes jų pagalba pilnavertiškai šildytis žiemą pavyks tik iki -15C.

PREMIUM PRO serija yra vienu laipteliu aukščiau. Jie sukomplektuoti papildomomis priedais, kurių dėka šildymas žiemą nesukels rūpesčių. Šie įrenginiai taip pat papildyti naujomis funkcijomis, kurios leidžia pasiekti aukštesnį komforto lygį.

HYPER NORDIC šilumos siurblių serija tai aukščiausios klasės įrenginiai turintys geriausius techninius rodiklius. Kai kurie šios klasės modeliai turi net trijų pliusų energijos ekonomiškumo lygį ir gali veikti net iki -30C lauko temperatūros.

Sieninių ALPIC AIR modelių savybių aprašymas

ALPIC AIR oro kondicionierius yra multifunkcinis įrenginys savyje apjungiantis daugybe funkcijų ir galimybių. Vienas įrenginys daugiau galimybių. Visi ECO PRO, PREMIUM PRO ir HYPER NORDIC turi šias standartines funkcijas ir savybes:

 1. Automatinio paleidimo funkcija, kuri leidžia įrenginiui atnaujinti veikimą automatiškai po elektros įtampos dingimo. Daugiau jokio diskomforto ir netikėtumų palikus kondicionierių be priežiūros.
 2. Automatinė savipatikra kaskart įjungus įrenginį. Aptikus nesklandumą yra iššviečiamas klaidos kodas, kurio aprašymą galima rasti įrenginio instrukcijoje.
 3. Oro jonizavimas yra ne prabanga, bet standartinė funkcija kiekviename ALPIC AIR kondicionieriuje.
 4. Turbo būsena, kai nustatyta temperatūra pasiekiama itin greitai. Nesvarbu ar tai būtų šildymas ar šaldymas.
 5. Oro sausinimo funkcija, kuri leidžia palaikyti oro drėgmę patalpoje norimame lygyje.
 6. Energijos taupymo būsena - Eco būsena, kai oro kondicionierius automatiškai parenka optimalų kompresoriaus ir ventiliatorių greitį, esant vėsinimo ar šildymo režimui.
 7. Energiją taupanti +8 °C būsena, tai apsaugos nuo užšalimo funkcija arba atostogų režimas. Įrenginys automatiškai palaikys kambario temperatūrą virš 8°C.
 8. Miego būsena automatiškai sureguliuos kambario temperatūrą Jums miegant. Šis nedidelis temperatūros pokytis niekaip nepaveiks Jūsų komforto lygio dėl natūralaus miego poveikio kūnui, tačiau taip bus sutaupyta energija.
 9. Laikmačio būsena automatiškai įjungs arba išjungs įrenginį pasirinktą dieną pasirinktu laiku, siekiant sutaupyti energiją.
 10. X FAN funkcija, kuri yra skirta vidinės dalies prapūtimui, kai ventiliatoriai veikia iš anksto nustatytą laiko tarpą po to, kai įrenginys yra išjungiamas, siekiant užtikrinti, kad iš vidinio bloko būtų pašalinta papildoma drėgmė. Tai leidžia išvengti pelėsio ir nemalonių kvapų patalpoje.
 11. Kiekvienas modelis veikia naujausio ekologiško šaltnešio R32 pagrindu.
 12. Oro valymo filtrai yra plaunami, daugkartinio naudojimo.
 13. WiFi valdymas (PRIEDAS) leidžia Jums valdyti įrenginį išmaniojo telefono pagalba. Prietaiso valdymo programėle veikia Android bei iOS operacinėse sistemose. Programėlė yra pilnai funkcionali, apima visas oro kondicionieriaus valdymo funkcijas.

Sieninių ALPIC AIR oro kondicionierių valdymo galimybių aprašymas

Visas veikimas yra valdomas valdymo pulteliu. Visos tris klasės turi dvylika standartinių mygtukų, o PREMIUM PRO ir HYPER NORDIC dar keturis papildomus. Pagrindinės mygtukų funkcijos ir valdymo galimybės:

 1. Vienos iš penkių veikimo būsenų pasirinkimas: šaldymas, šildymas, tiesiog pūtimas, sausinimas ar automatinis veikimas.
 2. Vidinės dalies pūtimo ventiliatoriaus greičių reguliavimas pasirenkant vieną iš 3 intensyvumo lygių.
 3. Vertikalus oro krypties reguliavimas (iš viršaus į apačią).
 4. Miego funkcija.
 5. Realios temperatūros lauke ir viduje patalpos atvaizdavimas pultelyje.
 6. Turbo  būsena -pagreitinantis vėsinimą ar šildymą.
 7. I FEEL būsena - aplinkos temperatūros rodmenys nuskaitomi iš valdymo pultelyje įrengto daviklio. Išjungus šią funkciją temperatūra matuojama iš vidinės kondicionieriaus dalies.
 8. Laikmatis užprogramuotam įrenginio išjungimui arba įjungimui.
 9. WiFi valdymo funkcijų įjungimas ar užblokavimas.
 10. Įjungiamas/išjungiamas įrenginio vidinės dalies ir valdymo pulto ekrano apšvietimas. Klaviatūros užblokavimas apsaugai nuo vaikų.

Funkcijos prieinamos tik PREMIUM PRO ir HYPER NORDIC modeliuose:

 1. Vidinės oro kondicionieriaus dalis yra patobulinta ir turi 5 ventiliatorių intensyvumo lygius, kurių pagalba galima pasiekti didesnį komforto lygį be stiprių oro gūsių.
 2. Horizontalus oro srauto reguliavimas (iš kairės į dešinę). Ši funkcija leidžia išvengti oro pūtimo nenorima kryptimi panaudojant zoninio vėdinimo būseną, kuri yra pasiekiama prisijungus prie oro kondicionieriaus valdymo išmaniąja programėle. Zoninio vėdinimo režimas leidžia reguliuoti įrenginio oro srautą kambaryje dar didesniam Jūsų komfortui.
 3. Tylusis veikimas, kai oro srauto greitis sureguliuojamas automatiškai.
 4. Laikrodžio funkcijos.
 5. Prapūtimo ir jaukumo funkcijos.

MODELIS

Šaldymo galia, kW

Šildymo galia, kW

Šaldymo efektyvumas SEER

Šildymo efektyvumas SCOP

Maksimali

temperatūra ºC

Vidinės dalies triukšmo lygis dB(A)

Max    Min

šaldo vasarą iki

šildo žiemą iki

ECO PRO 25

2,5

2,8

6,1

4,0

+43

-15

40      28

ECO PRO 32

3,2

3,4

6,1

4,0

+43

-15

42      28

ECO PRO 50

4,6

5,2

6,1

4,0

+43

-15

48      34

ECO PRO 70

6,1

6,5

6,1

5,1

+43

-15

48      34

PREMIUM PRO 25

2,7

3,0

6,8

4,1

+45

-22

40      26

PREMIUM PRO 35

3,5

3,7

7,0

4,0

+45

-22

42      26

PREMIUM PRO 53

5,2

5,3

7,0

4,0

+45

-22

45      31

PREMIUM PRO 70

7,0

7,4

6,5

4,0

+45

-22

48      33

HYPER NORDIC 20

2,7

3,5

8,5

5,1

+53

-30

44      22

HYPER NORDIC 40

3,5

4,2

8,5

5,1

+53

-30

46      21

HYPER NORDIC 60

5,3

5,6

6,6

4,4

+53

-30

48      33

HYPER NORDIC 80

7,0

7,0

6,5

4,1

+53

-30

50      35

Mitsubishi Silumos siurbliu SRK-ZS -W -WB -WT seriju sienines dalies spalvu palyginimas

Sieniniai MITSUBISHI oro kondicionieriai ZSX serijos

MITSUBISHI sieninių oro kondicionierių ZSX ir ZS dizainą sukūrė italų dizaino studija Tensa srl iš Milano. Unikalios išvaizdos vidinės kasetės gali būti trijų spalvų: pilnai baltos, baltos su juodu raštu arba titanium dizaino. 2017 metais ZSX modeliai pelnė A Design sidabro medalį. MITSUBISHI šilumos siurbliai oras - oras skirstomi į kelias grupes:

 1. DIAMOND serija ZSX ir ZR.
 2. PREMIUM serija ZS.
 3. STANDARD serija ZSP.

Sieninių MITSUBISHI įrenginių ZSX serijos lauko bloko savybių aprašymas

DC PAM inverteris. Šiuo metu visi Europos rinkai skirti oro kondicionieriai turi inverterio technologiją tik Mitsubishi modeliai turi pagerintą sistemą su PAM (amplitudinės moduliacijos) sistema, kuri leidžia tiksliau palaikyti nustatytą temperatūrą kambaryje su mažesniais temperatūros svyravimais. Vektorinis valdymo algoritmas generuoja tolygią sinuso kreivę, todėl kompresorius turi mažiau įsijungimo/išsijungimo ciklų kas taupo moto resursą. Be to Mitsubishi naudoja DC (nuolatinės srovės) kompresorius, kurie veikia efektyviau nei tradiciniai. Nuolatinės srovės DC TWIN kompresoriai sumontuoti Diamond ZSX serijos modeliuose. Juose rotorius yra pagamintas iš neodimo magnetų. Toks kompresorius sumontuotas lauke skleidžia mažesnį triukšmą, mažiau vibruoja ir turi didesnį efektyvumą nei tradiciniai scroll tipo kompresoriai. Patobulinta ventiliatoriaus sparnuotė su lapo formos grotelėmis leido sumažinti elektros sąnaudas 5%. Įrenginyje naudojami aukšto efektyvumo DC ventiliatoriai. Lapo formos grotelės efektyviai leidžia pašalinti šiltą orą, o dantytos formos ventiliatoriaus sparnuotė mažiau apkrauną variklį ir sukelia mažesnį triukšmą. Lauko bloko dugnas yra pagamintas iš karštai cinkuoto plieno ir turi geras antikorozines sąvybes. Šilumokaitis, kuris yra sumontuotas lauko bloke turi padidinto ploto M formos lameles. Tokia konfiguriacija leido padidinti įrenginio efektyvumą 10%. Lauko bloko valdymo plokštė ya padengta specialia danga apsaugančia elektroniką nuo aplinkos poveikio. Siekiant tiksliai palaikyti kambario temperatūrą yra naudojami tris davikliai. Du temperatūros lauko ir vidiniame blokuose ir drėgmės daviklis.

Sieninių MITSUBISHI ZSX serijos vidinės dalies savybių aprašymas

Aukšto efektyvumo šilumokaitis. Naujos konfigūracijos lamelių išdėstymas leido padidinti efektyvumą trečdaliu, lyginant su senesnes kartos modeliais. Tai leido sumažinti vidinės dalies išmatavimus išlaikant tą pačia galią. Specialios formos ventiliatoriaus sparnuotė, kuri sukurta panaudojant patirtį reaktyvinių lėktuvų variklių projektavime leidžia tiksliai nukreipti oro srovę norima linkme, pučiamas oras nukeliauja didesnį atstumą ir tuo pat metu sunaudoja nedaug energijos. Dvigubi oro nukreipėjai didelio ir mažo ploto leidžia tiksliau kontroliuoti oro pasiskirstymą kambaryje. Vidinė kasetė paskirsto orą tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Valdymo pultelyje nuspaudus 3D auto būseną pučiamas oras tolygiai paskirstomas trijomis nepriklausomomis kryptimis, užtikriną ekonomišką veikimą ir minimizuoja elektros sąnaudas.

Sieninių kondicionierių MITSUBISHI ZSX serijos vidinės dalies oro filtravimo galimybės

MITSUBISHI sieniniai oro kondicionieriai turi oro filtravimo ir vieno mygtuko paspaudimu „allergen" ant valdymo pultelio yra paleidžiama programa neutralizuojanti bakterijas susikaupusias ant antialerginio filtro. Programa vykdoma automatiniu režimu ir trunka 90 minučių, kurios metu yra atliekami 4 ciklai. Alergenų esančių ore nusodinimas ant filtro. Šaldymo būsena, kurios metu kaupiamas kondensatas. Šildymo būsena skirta sudrėkinti filtrą ir deaktyvuoti alergenus. Savaiminio išsivalymo būsena įrenginio išsausinimui. Anti-alerginis filtras suskaido žiedadulkes*, uteles*, alergenus gyvenančius ant kačių kailio ir deaktyvuoja jas. Deaktyvacijos paslaptis yra filtre esančios Enzimų-urea (šlapimo) dalelės. Filtras deaktyvuoja taip pat įvairias bakterijas, virusus ir pelėsį.

Vidinės kasetės savaiminio išsivalymo funkcija, kuri po kondicionieriaus išsijungimo dar dvi valandas daro prapūtimą ir džiovina įrenginį pašalindama perteklinę drėgmę iki tokio lygio, kad jame nesusidarytų grybelis ar pelėsis. Ši funkcija atlikusi darbą išsijungia automatiškai. Esant norui šią funkciją galima atjungti. Sieninės dalies konstrukcija yra pilnai išrenkama, leidžianti lengvai palaikyti švarą. Ventiliatoriaus sparnuotė yra papildomai padengta antimikrobine danga atsparia pelėsiui ir mikrobams, tai padeda išvengti nemalonių kvapų, atsirandančių ilgesnį laiko tarpą nenaudojant kondicionieriaus.

Sieninių MITSUBISHI ZSX serijos šilumos siurblių funkcijų aprašymas

MITSUBISHI sieniniai modeliai turi energijos taupymo būsenas. Automatinė energijos tausojimo būsena veikia pasitelkus judesio daviklius sumontuotus vidinėje dalyje. Įrenginys savaime reguliuoja šildymo ar šaldymo funkcijas priklausomai nuo aktyvumo patalpoje. Ekonominėje šaldymo būsenoje oro kondicionierius sumažina galią jei aplinkui nėra aptinkamas judėjimas. Ekonominėje šildymo būsenoje esant dideliam aktyvumui patalpoje yra sumažinama šildymo galia. Jeigu jutikliai aptinka, kad aplinkui nėra žmonių įrenginys automatiškai sumažins savo galią po 15 minučių uždelsimo ir grįš prie įprasto darbo aptikus judėjimą. Savaiminis išsijungimas. Oro kondicionierius savarankiškai pereina į laukimo būsena (stand by) jeigu patalpoje vienos valandos bėgyje nėra aptinkamas judėjimas. 12 valandų bėgyje aptikus judesį atsinaujina įprastas veikimas arba įrenginys yra išjungiamas. Taip pat galima nustatyti savaiminį išsijungimą po 2 valandų. Fuzzy būsena. Temperatūros ir drėgmės davikliai stebi patalpos sąlygas ir pagal užprogramuotą algoritmą įrenginys savarankiškai nustato optimaliausią kambario temperatūrą, kad veikti efektyviai. Ši būsena palaiko komfortiška kambario temperatūrą net keičiantis lauko sąlygoms. Intensyvaus veikimo būsena. Oro kondicionierius veikia maksimalia galia, kad greitai atšaldyti patalpą grįžus vasarą ar prišildys grįžus žiemą po darbo. Ši būsena savarankiškai išsijungia po 15 minučių. Tylusis veikimas (lauko dalis). Nustačius šią būsena lauko blokas veiks 3 dB(A) tyliau nei įprastu režimu. Kompresoriaus ir ventiliatoriaus greitis bus nustatytas žemiau nominalaus. Naktinė būsena. Esant šaltajam metų laikui kambario temperatūra gali būti palaikoma žemiausiame komforto lygmenyje. Savaitinis laikmatis. Valdymo programa leidžia užprogramuoti iki 4 įsijungimo išsijungimo ciklų kiekvienai savaitės dienai. Maksimaliai 28 automatinės užduotys savaitei. Ciklai bus kartojami kas savaitę kol nebus atšaukti. Miego laikmatis. Miego būsenoje kambario temperatūrą galima palaikyti žemesniame lygyje. Šildymo būsenoje temperatūra yra mažinama tolygiai per dvi valandas per 6 laipsnius. Šaldymo būsenoje temperatūra iškart pažeminama, kad greičiau užmigti, o vėliau paaukštinama per du laipsnius dviejų valandų bėgyje. Komforto būsena. Oro kondicionierių galima užprogramuoti išankstiniam įsijungimui 60 minučių prieš kasdieninį grįžimą iš darbo. Įrenginys įsijungia šiek tiek ankščiau, kad spėtų paruošti komfortišką oro temperatūrą. Nuotolinės prieigos galimybė. Oro kondicionierius papildomo priedo pagalba gali būti valdomas bevielio interneto Wi-Fi ryšiu iš išmaniojo įrenginio veikiančio su Andriod arba iOS sistema AIRCONWITHME programėlės terpėje.

MODELIS

Šaldymo galia, kW

Šildymo galia, kW

Šaldymo efektyvumas SEER

Energijos klasė

Maksimali

temperatūra ºC

Vidinės dalies triukšmo lygis dB(A)

Max    Min

šildymo

šaldo vasarą iki

šildo žiemą iki

Diamond ZSx-W-20

2,0

2,7

6,45

A+++

+46

-20

38      19

Diamond ZSx-W-25

2,5

3,2

5,68

A+++

+46

-20

39      19

Diamond ZSx-W-35

3,5

4,3

4,73

A+++

+46

-20

43      19

Diamond ZSx-W-50

5,0

6,0

4,03

A++

+46

-20

44      23

Diamond ZSx-W-60

6,1

6,8

3,57

A++

+46

-20

48      23

Diamond ZSx-WT/B-20

2,0

2,7

6,45

A+++

+46

-20

38      19

Diamond ZSx-WT/B-25

2,5

3,2

5,68

A+++

+46

-20

39      19

Diamond ZSx-WT/B-35

3,5

4,3

4,73

A+++

+46

-20

43      19

Diamond ZSx-WT/B-50

5,0

6,0

4,03

A++

+46

-20

44      23

Diamond ZSx-WT/B-60

6,1

6,8

3,57

A++

+46

-20

48      23

Premium ZS-W-20

2,0

2,7

4,55

A++

+46

-15

36      19

Premium ZS-W-25

2,5

3,2

4,03

A++

+46

-15

39      19

Premium ZS-W-35

3,5

4,0

3,93

A++

+46

-15

41      19

Premium ZS-W-50

5,0

5,8

3,70

A++

+46

-15

46      24

Premium ZS-WB/T-20

2,0

2,7

4,55

A++

+46

-15

36      19

Premium ZS-WB/T-25

2,5

3,2

4,03

A++

+46

-15

39      19

Premium ZS-WB/T-35

3,5

4,0

3,93

A++

+46

-15

41      19

Premium ZS-WB/T-50

5,0

5,8

3,70

A++

+46

-15

46      24

DIAMOND ZR-W-63

6,3

7,1

3,78

A++

+46

-15

44      28

DIAMOND ZR-W-71

7,1

8,0

3,68

A++

+46

-15

46      28

DIAMOND ZR-W-80

8,0

9,0

3,83

A++

+46

-15

47      29

DIAMOND ZR-S-100

10.0

11.2

3.24

A++

+46

-15

48      30

STANDARD ZSP-W-25

2,5

2,8

3,52

A

+46

-15

45      26

STANDARD ZSP-W-35

3,2

3,6

3,52

A++

+46

-15

45      28

STANDARD ZSP-W-45

4,5

5,0

3,33

A

+46

-15

48      30

DIAMOND ZSX-WA-20

2,0

2,7

10,00

A+++

+46

-25

38      19

DIAMOND ZSX-WA-25

2,5

3,2

10,30

A+++

+46

-25

39      19

DIAMOND ZSX-WA-35

3,5

4,3

9,50

A+++

+46

-25

43      19