4. Savitarnos šaldytuvai

Jūsų dėmesiui siūlome kompaktiškų savitarnos šaldymo priesienių kolekciją pritaikytą prekybai gaiviaisiais gėrimais, sumuštiniais ir kitais greitai gendančiais maisto produktais. Šie modeliai yra nedidelio aukščio, kompaktiški, todėl gali būti statomi viduryje prekybinės salės, kasos zonoje ar kitose didelio žmonių srauto vietose neužstojant bendro parduotuvės vaizdo. Žemiau pateikiame kelis patarimus jų pasirinkimui.

Savitarnos šaldytuvus pagrinde galima suskirstyti pagal jų palaikomą temperatūrinį režimą. Modeliai palaikantys +5C temperatūrą ir aukščiau turi mažiau galingą šaldymo sistemą, yra pigesni ir pagrinde pritaikyti gėrimų prekybai. Jų korpusas dažniau gaminamas iš lengvų medžiagų tokių kaip plastikas. Galingesni šaldytuvai palaikantys +2C ar net +0C temperatūrą yra universalesni ir gali būti pritaikyti įvairesniems maisto produktams eksponuoti: ikrai, pieno produktai ar sumuštiniai su mėsa. Yra nusistovėjęs šio tipo įrenginių dydžio standartas. Jų ilgiai dažniausiai būna 60-90-120cm ilgio. Aukštis ir gylis gali kisti priklausomai nuo modelio ir dizaino. Mažiausi modeliai populiarūs gaiviųjų gėrimų prekyboje. Jiems pravartu užsakyti ratukus patogiam transportavimui. 90cm dydžio modeliai gerai pritaikyti užkandžių prekybai. 120cm savitarnos šaldytuvai pagal savo išmatavimus tinka montuoti prekybinių stelažų kraštuose. Yra modeliai, kuriuos galima apjungti tarpusavyje ir suformuoti ilgesnę prekybinę liniją 188cm ar 312cm ilgio, o papildomų priedų dėka suformuoti ir ratu apeinamą apvalios formos šaldymo salą.

Nors užsakant savitarnos šaldytuvą galima jį dažyti įvairiomis spalvomis vidų rekomenduojama daryti šviesų – baltą arba pilką. Taip yra todėl, kad per pirmus eksploatacijos metus atsiradę įvairūs maži įbrėžimai nuo pakuotės, butelių tamsiame fone bus gerai pastebimi ir įrenginys praras prekinę išvaizdą. Prekiaujant gėrimais skardinėse ar stiklo taroje geriausia yra sudėti nerūdijančio plieno lentynas. Atkreipkite dėmesį į stiklo elementus. Viengubas stiklas yra tinkamas palaikant aukštesnes temperatūras, bet norint palaikyti +2C šaldytuvas turėtų turėti dvigubus stiklus tam, kad ant jų nesusidarytų rasos taškas. Jeigu šoniniai stiklai yra pagaminti iš organinio stiklo turėkite omenyje, kad ši medžiaga yra lengvai braižoma ir dėl plastiko plėtimosi sudūrimai nėra tokie glotnūs kaip su stikliniais šonais. Lygindami savitarnos šaldytuvus atkreipkite dėmesį į vidaus ergonomiką, tarpus tarp lentynų, jų gylį ir kaip yra apšviečiamos prekės. Idealiausia yra turėti apšvietimą po kiekviena lentyna. Siauresniuose modeliuose iki 90cm ilgio šonuose ir viršuje įtaisyto apšvietimo tikrai pakaks, ilgesniuose modeliuose bus tamsių vietų. Esant klausimams dėl įrangos parinkimo visuomet galite su mumis susisiekti.

 Tosti O

Savitarnos šaldymo vitrina Tosti-O small

Aukštis 1395mm

Plačiau

PICCOLI

Piccoli priesienis 

Aukštis 1400mm

Plačiau

SMART

Priesienis Smart

Aukštis 1400mm

Plačiau

 CASETTO

Casetto priesienis

Aukštis 1400mm

Plačiau

BERGEN O

Priesienis Bergen O

Aukštis 1305 mm

Plačiau

Atoli sala

Prekybinė šaldymo sala Atoli.jpg

Aukštis 1385 mm  

Plačiau