1. Vitrininiai šaldytuvai

Renkantis vitrininį šaldytuvą siūlome atkreipti dėmesį į šiuos dalykus. Ieškant vienų stiklinių durų modelio pasidomėkite ar jam reikia kas mėnesį atlikinėti kondensatoriaus valymus. Paprastai mažesni modeliai iki 60x60cm grindų ploto turi priežiūros nereikalaujančia šaldymo sistemą, tai žymiai supaprastina veiklą ir darbo sąnaudas, ypač jei vitrininiai šaldytuvai yra išdėlioti įvairiose šalies vietose, nes pakanka tik sumontuoti įranga pasirinktoje vietoje ir pamiršti apie jo technine priežiūrą atliekant tik produkcijos papildymus ir higieninius valymus. Antru punktu žvilgtelėkite kokia yra instaliuota valdymo sistema. Modeliai su mechaniniu temperatūros valdymu turi ne tik didesnę paklaidą lyginant su elektroniniu valdymu, kai galima tiksliai nustatyti norima vertę, bet ir sunaudoja daugiau elektros energijos. Mes siūlome vitrininius šaldytuvus pagal didį lyginti atsižvelgiant ne tiek į techninėje specifikacijoje nurodytą vidinį tūri, nes naudingas tūris, kur realiai gali būti dėliojamos prekės, yra sunkiai įvertinamas. Geriau atkreipti dėmesį į lentynų dydį ir durų aukštį, taip galima daug tiksliau įvertinti kiek prekių ir kokio aukščio, keliais aukštais tilps viduje. Taip pat geriau jei lentynų plotis atitinka durų plotį, o ne per visą šaldytuvo ilgį, nes tuomet galima tankiau išdėstyti įvairaus aukščio prekes. Nepamirškite pasidomėti koks yra lentynų aukščio reguliavimo žingsnis, nes tai gali padėti sudėti papildomą lentynų eilę. Jei planuojate viduje laikyti daug stiklinių butelių verta pasidomėti ar vitrininis šaldytuvas turi sustiprintas lentynas, kokį svorį jos atlaiko.

Kartais yra poreikis turėti šaldiklį ir šaldytuvą, bet vienodo dizaino. Tokie modeliai gaminami ne taip masiškai, todėl jų kainos bus didesnės. Pabaigai galime patarti patikrinti kaip yra įtaisytas vidinis apšvietimas – per visą durų aukštį ar tik viršuje. Iš kokios medžiagos yra pagamintas šaldytuvo vidus plastiko ar dažyto plieno. Standartinėms reikmėms pakanka plastiko, bet metalas yra ilgaamžiškesnis sprendimas.

Primename, kad nuo 2020 metų visi vitrininiai šaldytuvai gaminami su ekologišku šaltnešiu R290 arba R600, tai ne tik mažiau kenkia aplinkai, bet ir pati įranga sunaudoja mažiau elektros energijos, remontas kainuos mažiau ir veikia tyliau lyginant su senos kartos modeliais. Rinktis draugiškus aplinkai vitrininius šaldytuvus apsimoka!

Pobariniai šaldytuvai ERV

ERV po bariniai saldytuvai

Plačiau

ERV 53 ir 83

Saldytuvai

Plačiau

ERC serija

ERC serija

Plačiau

Pobariniai šaldytuvai CBC

pobariniai vitrininiai saldytuvai Tefcold lygiu dugnu

Plačiau

Vienduriai šaldytuvai

Vienu duru vitrininiu saldytuvu pasirinkimas

Plačiau

Daugiaduriai šaldytuvai

Dvieju stikliniu duru vitriniai saldytuvai Tefcold su ir be reklamines svielsntes
Plačiau

Apvalūs šaldytuvai

Apvalios formos ir tiesiais stiklais vitrininiai saldytuvai

Plačiau

Antbariniai šaldytuvai

Antbariniai vitriniai saldytuvai su reklamine svieslente Tefcold
Plačiau

 Imontuojami šaldytuvai

Vitrininiai saldytuvai GN indams
Plačiau