2. Šaldymo vitrinos konditerijai

Šiame puslapyje rasite prekybines šaldymo vitrinas pritaikytas konditerijos gaminiams. Šio tipo vitrinos pagrinde yra arba su vieno lygio šaldoma ekspozicija juosmens lygyje arba su keliomis lentynomis (nuo dviejų iki keturių) išdėstytomis viena virš kitos. Populiariausios vitrinos yra su trimis lentynomis dėl didelės produkcijos talpos. Vitrinos su keturiomis lentynomis jau yra apie 1700mm aukščio ir dalinai užstoja prekes esančias už vitrinos. Žemi modeliai su dvejomis lentynomis pasirenkami kuriant ypač lengvą ir jaukią atmosferą prekybos vietoje, o vieno ekspozicijos lygio vitrinos gerai tinka pyragų prekybai, nes iš jų yra patogiau išimti didesnio gylio pyragų padėklus.

Šaldymo vitrinų dizainas pagrinde priklauso nuo stiklų formos t.y. tiesus ar lenktas priekinis stiklas, dvigubi ar viengubi stiklai. Klasikinio dizaino lenktas priekinis stiklas leidžia geriau matyti viduje esančius produktus. Renkantis vitriną tiesiu priekiniu stiklu atkreipkite dėmesį į lentynų gylį, nes jeigu visos lentynos tiek viršutinė tiek apatinė bus vienodo gylio viršuje esanti lentyna uždengs dalį apatinės lentynos vaizdo. Privalumas tokių lentynų būtų didelė ekspozicijos talpa. Atkreipkite dėmesį į tarpus tarp stiklų. Kai kuriuose šaldymo vitrinose stiklų sudūrimai yra klijuoti ir nėra jokio tarpo, o kai kuriuose modeliuose susukti varžtais. Viengubi stiklai leidžia gaminti šaldymo vitrinas berėme stiklo konstrukcija kas labai gražiai atrodo, nors dvigubi stiklai žymiai geriau išlaiko šaltį viduje vitrinos, taip pat tokie stiklai  atsparesni rasojimui, turi mažesnes elektros sąnaudas. Šaldymo vitrinos su dvigubais stiklais kraštuose turi dažniausiai sidabrinės, auksinės, juodos spalvos šilkografiją slepiančią metalinį rėmą. Cube konditerinė šaldymo vitrina turi unikalų priekinį stiklą, kuris yra vientisas kartu su viršutiniu stiklu. Tokiu būdu yra išvengiama stiklo sudūrimo tarp priekinio ir viršutinio stiklų, kuris uždengia dalį produkcijos.

Kiti svarbūs patarimai renkantis šaldymo vitrina konditerijai būtų atkreipti dėmesį ar lentynos yra reguliuojamo aukščio, ar yra atidaromas priekinis stiklas. Kadangi konditerinė produkcija yra dažniausiai be pakuotės jai yra ypač aktuali džiovimo problema. Pigesnės šaldymo vitrinos turi mažesnę šaldymo sistemą ir pučia šaltesnį orą, kuris žymiai daugiau džioviną produkciją lyginant su galingesnėmis vitrinomis, kuriuose yra pučiamas oras nedaug besiskiriantis nuo palaikomos temperatūros. Taip pat atkreipkite dėmesį kokio šaltnešio pagrindu veikia vitrina ekologišku R290, R600 ar freono pagrindu R134a, R507 ir kiti. Ekologiški šaltnešiai turi mažesnes elektros sąnaudas.

BELLISSIMA

Belisima konditerines saldymo vitrinos vaizdas balta

Plačiau

CARMELLA

Carmelia konditerine saldymo vitrina vaizdas balta su juodu

Plačiau

VIENNA

Saldymo vitrina Vienna konditerijai inox korpusu

Plačiau

RAFAELLO

Konditerinė šaldymo vitrina Rafaello - mini

Plačiau

DOLCE

Konditerinė šaldymo vitrina Dolce - mini.jpg

Plačiau

VERTIKA

Konditerine saldymo vitrina Vertika retro stiliaus
Plačiau

NIZA

Saldymo vitrina Niza sokoladui

Plačiau

MAGNUM

Šaldymo vitrina Magnum

Plačiau

CAPRI

capri konditerine vitrina klasik apdailoje
Plačiau

LYON

Saldymo vitrina konditerijai Lyon geltonos spalvos

Plačiau

AMBAR

Konditerine vitrina tiesiu stiklu Ambar juodosspalvos

Plačiau

MAGNUS

Magnus konditerine vitrina

Plačiau

CBA

saldymo vitrina CBA lenktu priekiniu stiklu pilnai juodos spalvos su baltais elementais

Plačiau

CUBE

Saldymo vitrina cube ATLENKIAMU tiesiu stiklu konditerijai

Plačiau

NUGATTI

Konditerine saldymo vitrina NUgatti medzio imitacijos  apdailoje

 Plačiau

GLANCE

Saldymo vitrinos konditerojos gaminiams Glace oranzines spalvos

Plačiau

INNOVA

saldymo vitrina Innova tiesiu istraukiamu priekiniu stiklu

Plačiau

Tower

Tower vertikali vitrina konditerijai

 Plačiau