Servisas

30
Metai
patirties

Šaldymo įrangos serviso paslaugos

Ilgametė UAB "Šaltoji banga" patirtis šaldymo srityje nuo 1994 metų sukaupė profesionalią šaldymo meistrų komandą, kuri yra pajėgi susitvarkyti su įvairiais prekybinių šaldytuvų gedimais. Tiesioginis bendradarbiavimas su populiariausiais šaldymo įrangos ir šaldymo baldų gamintojais suteikia greitą atsarginių dalių teikimą. Greitas reagavimas į iškvietimus ir garantija atliekamiems darbams. UAB "Šaltoji banga" turi Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos agentūros atestatą leidžianti dirbti su fluoruotomis dujomis. Visi remonto ir aptarnavimo darbai yra apdrausti draudimo liudijimu. Meistras atvyksta Jūsų nurodytu adresu. Sudarius aptarnavimo sutartį į gedimus reaguojame prioritetine tvarka. 

Pasirinkę mūsų įmonės paslaugas mes Jums garantuojame greitą šaldymo įrangos defektaciją, kvalifikuotų meistrų komandą gebančią tiksliai nustatyti nesklandumo priežastis ir tvarkingai pašalinti gedimą.

Pajūrio regiono buveinė yra įsikūrusi Klaipėdos mieste. Rytų Lietuvos buveinė Vilniuje.

Kviečiame turimą šaldymo techniką patikėti mūsų specialistams!

Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Saltoji banga saldytuvu remonto paslaugos visoje Lietuvoje-349afe9e5c8b4f94676bfa0feb87e89b.jpg
Industrial-Freezer-Room-Cold-Room-Walk-in-Freezer-7119d580fedcbebf221b94abbf9df173.jpg
Prefesionali šaldymo ukio prieziura ir remontas Klaipedoje-394709f55d07c40854a67a5199d7f712.jpgPrekybinių šaldytuvų remontas

Siūlome profesionalias šaldytuvų remonto paslaugas Vilniaus ir Klaipėdos rajone. Specializuojamės prekybinių šaldytuvų aptarnavime ir servise t.y. vitrininiai šaldytuvai, prekybiniai šaldikliai, šaldymo spintos ir ledo generatoriai ir pan.

Sugedus prekybiniam šaldytuvui siūlome jį atjungti nuo elektros maitinimo tinklo ir iškrauti maisto produktus. Šaldytuvų meistrai į objektus atvyksta darbo dienomis nuo 9 iki 16:00 valandos (ne sutartiniams klientams). Nesudėtingi remonto darbai atliekami iškarto. Didelės apimties taisymo darbams pirma atliekama įrenginio gedimo defektacija ir ruošiama darbų sąmata. Atsisakius remontuoti šaldymo įrangą, skaičiuojamas tik mokestis už atvykimą ir diagnostiką. Esant poreikiui yra įmanomas sugedusio šaldytuvo išvežimas į remonto dirbtuves ir pakaitinio šaldytuvo nuoma. Pakeistoms dalims suteikiame 12 mėnesių garantiją. Mūsų paslaugos apima įrenginio gamyklinių parametrų atstatymą, naudojant originalias atsargines dalis. Prekybinės šaldymo įrangos ne modifikuojame ir ne tobuliname, kad ji šaldytų labiau nei tai numatyta gamintojo.

Pramoninių šaldymo sistemų servisas

Siūlome šaldymo ūkio priežiūros darbus Vilniaus, Klaipėdos regione ir kituose Lietuvos miestuose. Mes esame sukaupę virš 27 metų patirties pramoninių šaldymo sistemų srityje, tai mums leidžia Jums pasiūlyti šias paslaugas:

  1. Pramoninių šaldymo sistemų remontas;
  2. Šaldymo kamerų agregatų priežiūra
  3. Centrinio šaldymo sistemų aptarnavimas
  4. Skysčio atšaldytojo - čilerio gedimų defektacija
  5. Pramoninių ledo generatorių taisymas
  6. Šaldymo sistemų ekspertizė
  7. Kondensatorių valymas ir sezoniniai aptarnavimo darbai
  8. Galingų šaldymo kompresorių restauravimas

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Pasirašius aptarnavimo sutartį į gedimus reaguojame pirmenybine tvarka su galimybe atvykti ne darbo valandomis. Paslaugų įkainiai priklauso nuo šaldymo sistemos sudėtingumo ir reagavimo laiko. Užtikriname, kad į iškvietimą atvykęs meistras yra šios srities specialistas ir turi visus reikiamus leidimus dirbti su fluoruotomis freono dujomis. Nesklandumus stengiamės pašalinti pirmo atvykimo metu ir net esant rimtam gedimui patirties ir įgūdžių dėka bent laikinai priversti sistemą veikti, kol nebus pilnai pašalintas defektas. Remontuojant pramoninę šaldymo sistemą stengiamės sumažinti šaltnešio praradimą ir naudojame freono atsiurbimo stoteles, kad sumažinti remonto išlaidas ir apsaugoti gamtą.

Žemiau pateiktoje formoje galite mums aprašyti esamą gedimą ar dominančią paslaugą iš šaldymo srities ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų?
Susisiekite su mumis