Vitrininiai šaldytuvai

Trumpa informacija
Prieš perkant vitrininį šaldytuvą siūlome atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Ieškant vienų stiklinių durų modelio pasidomėkite ar jam reikia kas mėnesį atlikinėti kondensatoriaus valymus. Paprastai mažesni modeliai iki 60x60cm grindų ploto turi priežiūros nereikalaujančią šaldymo sistemą. Tai žymiai supaprastina įmonės veiklą ir darbo sąnaudas ypač jei prekybiniai šaldytuvai yra išdėlioti įvairiose šalies vietose, nes pakanka tik sumontuoti įranga pasirinktoje vietoje ir pamiršti apie jo technine priežiūrą atliekant tik produkcijos papildymus ir higieninius valymus.
Antru punktu žvilgtelėkite kokia valdymo sistema yra instaliuota vitrininiame šaldytuve. Modeliai su mechaniniu temperatūros valdymu turi ne tik didesnę temperatūros palaikymo paklaidą lyginant su elektroniniu valdymu, bet ir sunaudoja daugiau elektros energijos. Elektroninio valdiklio pagalba taip pat galima tiksliai nustatyti norima temperatūros vertę tiesiai ekranėlyje nesukiojant mechaninio termostato svirtelės.
Mes siūlome vitrininių šaldytuvų dydžius lyginti atsižvelgiant ne tiek į techninėje specifikacijoje nurodytą vidinį tūri, nes naudinga talpa, kur realiai gali būti dėliojamos prekės, yra sunkiai įvertinama. Geriau atkreipti dėmesį į lentynų dydį ir durų aukštį, taip galima daug tiksliau įvertinti kiek prekių, kokio aukščio ir keliais aukštais tilps viduje. Taip pat geriau jei lentynų plotis atitinka durų plotį, nes jeigu dviejų durų vitrininiame šaldytuve lentyna eina per visą vidinį ilgį, tuomet negalima tankiau išdėstyti įvairaus aukščio gėrimo butelių ir būtina visą lentyną dėlioti vienodo aukščio prekėmis. Nepamirškite pasidomėti koks yra lentynų aukščio reguliavimo žingsnis, nes tai gali padėti sudėti papildomą prekių eilę. Jei planuojate viduje laikyti daug stiklinių butelių verta pasidomėti ar vitrininis šaldytuvas turi sustiprintas lentynas, kokį svorį jos atlaiko ir kaip tankiai yra sumontuotos vielos, kad nesvirinėtu mažesni buteliukai. Pravartu atkreipti dėmesį ir į durų rankeną – ji įmontuota, metalinė ar plastikinė. Įmontuojamos rankenos negadina panoraminio šaldytuvo išvaizdos, bet ją kartais yra sunkiau rasti pirkėjams ir dėl jos formos gali gadintis ilgesni pirštų nagai darant. Kartais yra poreikis sumontuoti vienodo dizaino šaldiklį ir šaldytuvą, tokie modeliai gaminami ne taip masiškai, todėl jų kainos yra didesnės.
Pabaigai galime patarti patikrinti kaip yra įtaisytas vidinis apšvietimas – vertikalus per visą durų aukštį ar tik horizontalus viršuje. Vertikalus apšvietimas būna iš abiejų pusių, o dviduriuose modeliuose galima įmontuoti ir trys vertikalias LED juostas. Iš kokios medžiagos yra pagamintas vertikalaus šaldytuvo vidus – plastiko ar plieno.  Bendroms reikmėms pakanka plastiko, bet jis su laiku keičia spalvą iš balto į geltoną, o metalas yra ilgaamžiškesnis sprendimas, tačiau jis rūdija, nerūdijančio plieno vidus yra geriausias, bet ir brangiausias pasirinkimas.
Primename, kad nuo 2020 metų visi prekybiniai šaldytuvai gaminami su ekologišku šaltnešiu R290 arba R600, tai ne tik mažiau kenkia aplinkai, bet ir pati įranga sunaudoja mažiau elektros energijos, remontas kainuos mažiau ir veikia tyliau lyginant su senos kartos modeliais. Rinktis draugiškus aplinkai vitrininius šaldytuvus apsimoka!
Daugiau vaizdų galite pamatyti Pinterest paskyroje: https://pin.it/7g01kbJ
Turite klausimų?
Susisiekite su mumis